Rok 2011

4. 12.
Jednotka vyjela k požáru skladu slámy v Malé Pasece. Zde byla doplňována voda a hašení B proudem. U zásahu zasahovali HZS Vlašim, SDH Čechtice, SDH Zdislavice, SDH Pravoním a policie ČR

17. 6.

Dopravní nehoda na silnici č. 150 v Křivsoudově dvou vozidel, kde bylo likvidováno únik provozních kapalin sorbentem a poté úklid vozovky. Naši členové jednotky zajišťovali odklonění dopravy. U zásahu zasahovali HZS Vlašim, SDH Čechtice, policie ČR a záchraná služba.

22. 5.

Jednotka byla vyslána k požáru pily ve Všebořicích. Zde byla doplňována voda pro HSZ Ledeč a pomoc hašení pily pěnou 1x proudem c. U zásahu zasahovali HSZ Vlašim, Zruč, ledeč, SDH D. kralovice a policie ČR.

20. 5.

Jednotka byla vyslána k požáru stodoly v Černičí. Zde bylo hašeno 2x proudem c a poté byla rozebrána vazba stodoly. U zásahu zasahovali HZS Vlašim,  SDH Čechtice a policie ČR.

12. 2.

V 22:18 jednotka vyjela v počtu 5 členů na výzvu OPIS Kolín  k požáru místního obchodu v Jeníkově. Zásahu se zůčastnila HZS Vlašim a SDH Čechtice.  Jednotka po zásahu se vrátila 23:30 na základnu.