Cyklická odborná příprava

30.04.2017 14:50

Dne 29. 4. 2017 velitelé SDH Křivsoudov - Tomáš Souček, Tomáš Vacek, Josef Kuchař a Zdeněk Čech, se zúčastnili Cyklické odborné přípravy, které se konalo u Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje na stanici Vlašim.

 

Dozvěděli se nové poznatky z řádů a zákonů o požární ochraně, dále pak organizační součinnost mezi HZS a SDH. V rámci platnosti svých osvědčení, musí toto školení absolvovat třikrát během pěti let, aby potvrdili jeho platnost.

 

Dne 5. 5. a 6. 5. 2017 je na programu na HZS Středočeského kraje stanice Vlašim Cyklická odborná příprava strojníků, kterého se zúčastní naši strojníci Ladislav Vacek, Jiří Děkanovský a Luboš Jantač. Toto školení se organizuje jednou za pět let.

 

Stanice HZS Vlašim, Blanická 468, 258 01 Vlašim