Exkurze na Hasičské stanici č. 11 Praha – Modřany

12.05.2019 16:20
Součástí zájezdu do Prahy 11. 5. 2019 byla i exkurze u hasičů v Modřanech. Jedná se o nejmodernější hasičskou stanici na území hl. m. Prahy umístěnou v ulici gen. Šišky.
V jedné části objektu je hasičská stanice pro činnost zásahových jednotek a prostor pro Odbor ochrany obyvatelstva a krizového řízení. Tam je také umístěn pracovní prostor pro štáb HZS hl. m. Prahy a záložní pracoviště pro krizový štáb hl. m. Prahy.
Ve druhé části objektu, je krajské operační a informační středisko – linka 150 a telefonické centrum tísňového volání 112 se zázemím a s technologiemi potřebnými pro tento provoz.
Stanice je základnou pro potápěče sloužící u HZS hl. m. Prahy.
Součástí zájezdu do Prahy 11. 5. 2019 byla i exkurze u hasičů v Modřanech. Jedná se o nejmodernější hasičskou stanici na území hl. m. Prahy umístěnou v ulici gen. Šišky.
V jedné části objektu je hasičská stanice pro činnost zásahových jednotek a prostor pro Odbor ochrany obyvatelstva a krizového řízení. Tam je také umístěn pracovní prostor pro štáb HZS hl. m. Prahy a záložní pracoviště pro krizový štáb hl. m. Prahy.
Ve druhé části objektu, je krajské operační a informační středisko – linka 150 a telefonické centrum tísňového volání 112 se zázemím a s technologiemi potřebnými pro tento provoz. Stanice je základnou pro potápěče sloužící u HZS hl. m. Prahy.