Účast SDH na zahájení festivalu ke 100. výročí vzniku Československa.

28.05.2018 15:15
V sobotu 26. května 2018, byl slavnostně zahájen Festival RE:PUBLIKA v Brně, který připomněl 100. výročí samostatnosti a 90 let od otevření brněnského výstaviště.
Otevření bran brněnského výstaviště zahájilo defilé praporečníků Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Poprvé v historii se setkalo více jak 300 praporů sdružení dobrovolných hasičů a Křivsoudov tam nemohl chybět. Finále pochodu praporečníků bylo udělení slavnostní stuhy k tomuto výročí každému SDH. 
V sobotu 26. května 2018, byl slavnostně zahájen Festival RE:PUBLIKA v Brně, který připomněl 100. výročí samostatnosti a 90 let od otevření brněnského výstaviště.
Otevření bran brněnského výstaviště zahájilo defilé praporečníků Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Poprvé v historii se setkalo více jak 300 praporů sdružení dobrovolných hasičů a Křivsoudov tam nemohl chybět. Finále pochodu praporečníků bylo udělení slavnostní stuhy k tomuto výročí každému SDH. 
 
    
 
 
Starosta SDH Křivsoudov přebírá slavnostní stuhu