Velká cena Železných hor

07.06.2017 09:00

Dne 2. 6. 2017 se naše soutěžní družstvo zúčastnilo noční soutěže Velká cena Železných hor v požárním útoku. Soutěž probíhala v obci Libice nad Doubravou, kousek od Chotěboře na Havlíčkobrodsku. Startovali jsme na 15. místě z 22 týmů. Běželo se na 3B a na široké hadice. Po útoku jsme obsadili průběžné 1. místo s časem 22:34 sekund, s kterým jsme odolávali až do startu posledního týmu, kdy nás družstvo Jitkova posunulo na 2. místo. Soutěž jsme si užili a s krásným 2. místem jsme i tak spokojeni. Na této soutěži startovali i dva naši noví členové Martin Kadlec a Karel Míček. 

Sestava:

koš: Jiří Balek
savice: Martin Kadlec
strojník: Ladislav Vacek
béčka: Filip Černota
rozdělovač: Karel Míček
pravý proud: Tomáš Vacek
levý proud: Josef Zahálka

 

Další noční soutěž „O pohár starosty obce“ nás čeká v obci Chlum. Start je od 20:00 hod.

 

za soutěžní tým

Tomáš Vacek